UĞUR MERMER SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Biz Ne Yaparız ?

company1975 yılında Kütahya ili Altıntaş ilçesi sınırları içerisinde bulunan mermer ocağı işletmeciliği ile ticari faaliyetlerine başlayan Uğur Mermer, bugün aynı yerdeki ocağını işletmeye devem etmektedir. Bu ocaktan çıkan Kütahya Siyahı ( King Blue Stone ) olarak bilinen mermer blokları ham veya işletmiş ebatlı mermer olarak sektörün beğenisine sunmaktadır. Bugün ülke içinde en çok tercih edilen siyah taş olma özelliğini taşıyan Kütahya siyahının yegane üreticisi Uğur Mermer'dir.

Tarihçemiz

company1975 yılında Kütahya ili Altıntaş ilçesi sınırları içerisinde bulunan mermer ocağı işletmeciliği ile ticari faaliyetlerine başlayan Uğur Mermer, bugün aynı yerdeki ocağını işletmeye devem etmektedir.

2006 yılına gelindiğinde Uğur Mermer, müşterilerinden gelen yoğun istek üzerine yarı ve tam mamül üretimine adım atmıştır. Bu kapsamda öncelikle Afyon ili İscehisar ilçesinde 4 yıl boyunca hazır bir tesisi kiralayarak mermer fabrikası işletmeciliğine başlamıştır. Müşterilerine daima kaliteli hizmet vermesi ve müşterilerinin de bu memnuniyetlerinin neticesinde daha fazla üretim istemeleri neticesinde yeni ve tam entegre bir mermer fabrikası kurulması ihtiyacı doğmuştur.

company2011 yılında hizmete hazır hale gelen Kütahya Altıntaş mermer ocağının yanına inşaa ettiği yeni mermer fabrikasını 2011 yılı kasım ayında hizmete açmıştır. Bugün de üretime devam eden fabrikada katrak, este, köprü kesme, cila, pah, eskitme, honlama, yatay yarma ve patlatma makineleri ile geniş ürün yelpazesinde üretim yapmaktadır.


Neden Biz ?

Bugün ülkemizde ve dünyada geniş bir müşteri kitlesine hitap etmemizin sebebi;
Uğur Mermer olarak "Neden Bizi Tercih Etmeliler ?" diyerek yola çıkmamızdır. Bizi tercih etmeleri için gerekli olan tüm şartları müşterilerimize sağlamalıydık. Öyle de yaptık. Bugün hammaddeden tam mamül ürünlerimize kadar tüm ürünlerimizde kalite ön plandadır. Müşterilerimizin sürekli bizi tercih etmeleri asıl amacımızdır.


İbrahim UĞUR

photoŞirket Ortağı ve Genel Müdür

Hasan BAYRAM

photoŞirket Ortağı ve Üretim Müdürü